Kívánságlista 0

Karrier

Cégünk az Adu kft. folyamatos teljes munkaidős beosztásra keres ipari mosogatógépek, kombi gőzpárolós sütők, jéggépek, hűtőgépek, kamrák, Gázüzemű berendezések mint pl. (gázzsámoly, gáztűzhely, gázüzemü olajsütők-lapsütők...stb) szervizelésére jó szakembereket!

Feladatok:
- ipari mosogatógépek, sütők, kisgépek…stb, szervizelése
- ipari gáztűzhelyek, gázzsámolyok,
- ipari hűtők, hűtőkamrák hűtésének kivitelezése, szervizelése
- időnkénti pakolás

Elvárások:
- Szakirányú műszaki végzettség (ipari hűtő/klíma szerelő, ipari kombi gőzpárolós sütő szerelő – végzettség előnyt jelent)
- Legalább 1 év hasonló körben szerzett tapasztalat
- Ambíciózus beállítottság
- Önálló precíz munkavégzésre való képesség
- Rugalmasság
- Lelkiismeretes
- Terhelhetőség
- Vendéglátó ipari gépek ismerete (előny de nem elvárás)
- Kiküldetésre való hajlandóság

Amit kínálunk:
- Kellemes környezet
- Családi/Baráti hangulat
- Minden a munkához szükséges szerszámot biztosítunk
- Versenyképes jövedelem
- Munkába járás támogatás
- Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
- Kulturált munkakörülmények
- Stabil háttér
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Akár azonnali munkakezdés

Röviden rólunk:
A céget 1991 ben alapítottuk. Azóta is folyamatos fejlődő cégek közé tartozunk, ami a mai világban elég ritka számban megy. 1991 óta foglalkozunk
- minőségi új és használt európai színvonalú melegkonyhai, nagykonyhai gépek,
valamint bolti berendezések forgalmazásával és ezek szervizelésével
- elfekvő készletek felvásárlásával
- bizományosi értékesítéssel
- adás-vétellel
- hűtőkamrák tervezésével kivitelezésével

Szolgáltatásaink:
Minden igényt kielégítő egyedi tervezésű, rozsdamentes termékek gyártása.
Élelmiszer üzletek, egyéb üzletek, vendéglátó ipari egységek igény szerinti tervezése, és a szükséges gépekkel történő felszerelése, és szervizelése.

Tekintse meg weboldalunkat, hogy mivel is foglalkozunk: www.adukft.hu

Munkavégzés helye: 9028 Győr, Tatai út Sashegypuszta

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy önéletrajzát a következő email címre küldje el: adukft@gmail.com